3Д Сет – Вселенска авантура

180.00 ден

Купете го овој производ и добијте 2 поени!

Опис

Овој возбудлив сет за идните астронаури содржи стикери, 3д макети и боенка. Одиме во авантура!

Дополнителни информации

Димензии:

220 x 220 мм

Вие исто така би сакале…