3Д Сет – Волшебната шума

180.00 ден

Купете го овој производ и добијте 2 поени!

Опис

Влезете во Волшебната шума и чувствувајте се како самовила! Во овој сет ќе најдете волшебна боенка, волшебни лепенки и волшебни макети. Ве чекаме!

Дополнителни информации

Димензии:

220 x 220 мм

Вие исто така би сакале…