Време е за активности – сирени

150.00 ден

Купете го овој производ и добијте 2 поени!

Опис

Се дружиме со сирените преку многубројните активности. Разнобојни илустрации проследени со интересни активности. Наменета за дечиња над 4 години.

Дополнителни информации

Димензии:

210 x 210 mm, 96 стр.

Вие исто така би сакале…