Мојата радосница

199.00 ден

Купете го овој производ и добијте 2 поени!
Категории: , ,

Опис

Радосница во која ќе ги соберете спомените од првата година на вашето бебенце. Радосницата е универзална и може да се користи и за машко и за женско дете.

Дополнителни информации

Димензии:

215 x 215 mm ,64 стр.

Вие исто така би сакале…