Радосница – Бебе албум

945.00 ден

Купете го овој производ и добијте 9 поени!
Категории: ,

Опис

Најубавата радосница е повторно достапна! Спомените од првите мигови со вашето малечко заслужуваат квалитет и луксуз, а оваа радосница е толку тоа. Пастелни бои, 3д елементи и многу изненадувања.

Дополнителни информации

Димензии:

220 x 240 mm, 59 страници.