Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Трите мали прасиња
Цена ден 550,00
Категорија: Детска литература/звучни Автор: Димензии: 280/290 mm-12 страници и модул со звук; тврд повез

Прекрасна приказна, проследена со фантастични илустрации. Со помош на звучниот модул вашето дете може да го слушне текстот од сликовницата, страница по страница, на македонски и на англиски јазик. Забава за сите дечиња, но и одлично за почетно учење на англискиот јазик!

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce