Волшебни еднорози

120.00 ден

Купете го овој производ и добијте 1 поени!

Опис

Многу лепенки и активности се кријат во оваа светкава книга-торбичка. Учиме, лепиме, се забавуваме и се дружиме со волшебните еднорози!

Дополнителни информации

Димензии:

200 x 260 мм, 32 стр. + 50 лепенки.

Вие исто така би сакале…