Мојата бебешка книга – Бројки

120.00 ден

Купете го овој производ и добијте 1 поени!

Опис

Симпатично картонско издание за вашите најмали. Големи илустрации и едноставен принцип за првата средба со бројките.

 

 

Дополнителни информации

Димензии:

160 x 160 mm, 10 стр.

Вие исто така би сакале…