Принцези

199.00 ден

Купете го овој производ и добијте 2 поени!
Категории: ,

Опис

Ова е навистина убава книга со принцези. Ајде да играме и да боиме со оваа прекрасна книга! Внатре ќе пронајдете боенка со активности, боички и лепенки со кои ќе можете да украсите сè што ќе видите!

Дополнителни информации

Димензии

150/210 mm, тврд повез