Неверојатни 3Д Бубалки

150.00 ден

Купете го овој производ и добијте 2 поени!
Категории: ,

Опис

Со помош на овие неверојатни 3Д слики можете да им се придружите на стампедото од диносауруси поместени на страниците во зачудувачки формат, како и да сретнете голем број бубалки кои ви се чини лазат и излегуваат од страниците. Освен тоа книгите се преполни со факти за праисториските суштества и светот на малите ѕверови.

Дополнителни информации

Димензии

215/280 mm-22 страници-сликовница и 2 пара 3д наочари