Миленичиња со свирка!

120.00 ден

Купете го овој производ и добијте 1 поени!

Опис

Илустрирана, картонска сликовница за најмалите. Запознајте ги сите домашни миленици и свирнете со притискање на нивните носиња.

Дополнителни информации

Димензии:

150 x 150 мм, 8 стр.

Вие исто така би сакале…