Мацо каракацо

499.00 ден

Купете го овој производ и добијте 5 поени!

Опис

Најубавите детски песнички од македонски автори, проследени со весели и разиграни илустрации!

Дополнителни информации

Димензии

300/210 – 41 стр., тврд повез