Зајачето што сака да заспие

250.00 ден

Купете го овој производ и добијте 3 поени!
Категории: ,

Опис

Една од најпродаваните книги за деца во светот. Нова, иновативна приказна, која користи психолошки техники за побрзо да го успие детето. Следете ја приказната за зајачето Роџер кое е уморно и сака да заспие, и дозволете и вашето дете да заспие со него.

Дополнителни информации

Димензии

203/260 mm;тврд повез и илустрации во боја