Возила за спасување

420.00 ден

Купете го овој производ и добијте 4 поени!
Категории: ,

Опис

Читај, бој и играј си за да научиш низ забава и низ игра со твоите возила за спасување! Во пакувањето ќе најдеш: -книга за читање и боење -извонредни возила за помош и за спасување на навивање!

Дополнителни информации

Димензии

250/310 mm- 16 страници