Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Празни глави
Цена 150,00 ден
Категорија: Сликовници
Едиција:
Димензии: 200/170 mm – 52 страници; брош повез

Збирка со песнички и раскази од младиот и талентиран Лукијан Лазаров. Секоја песничка е проследена со негова илустрација.

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce