Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Бајки за девојчиња

Бајки за девојчиња

Цена 315,00 ден
Категорија: Сликовници
Едиција: Сет сликовници ”Богатство од приказни”
Димензии: :куферче 11x11x9 cm / 5 сликовници 105/105mm - тврд повез, картонски страници и илустрации во боја

Богатство од приказни - познатите приказни "Пепелашка", "Убавицата и ѕверот", "Заспаната убавица", "Златокоса" и "Алиса во земјата на чудата" сега спакувани во куферче.

 

 

 

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce