Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Бајки со животни

Бајки со животни

Цена 315,00 ден
Категорија: Сликовници
Едиција: Сет сликовници ”Богатство од приказни”
Димензии: :куферче 11x11x9 cm / 5 сликовници 105/105mm - тврд повез, картонски страници и илустрации во боја

Нови приказни со животни спакувани во куферче. "Неуредното јагне Лукас", "Дебелата верверичка Сквики", "Палавото маче Тина", "Мрзливото пони Пимпон" и "Умното куче Гастон" ќе им приредат забава и само забава на најмалите.

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce