Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Работи кои секој татко треба да ги знае

Работи кои секој татко треба да ги знае

Цена 210,00 ден
Категорија: Белетристика/прирачник
Автор: Брет Коен
Димензии: 92/152 mm -143 страници; тврд повез

Имате деца.

Ние ги имаме одговорите.

Од менување пелени и подждригнување кај бебињата, до градење песочни замоци и организирање детска забава со преноќување, оваа книга е полна со нешта што теба да ги знае секој татко. Читателите ќе откријат:

-Како да се ослободи собата од чудовишта

-Како да се справите со излив на лутина

-Како да дадете задолженија

-Како да разговарате за приците и за пчелите

-Како да заштедите за факултет

Дополнително, вештини за преживување на семејното патување, совети за здрава исхрана, водич за поврзување со раздразливите тинејџери, и многу, многу повеќе!

 

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce