Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Праисториски животни
Цена 441,00 ден
Категорија: Енциклопедии
Едиција: Ларус енциклопедија за млади
Димензии: 220/290 mm - 95 стр; тврд повез

Повеќе од четири милијарди години го делат појавувањето на првите живи суштества на Земјата од појавата на човекот: Низ странициве кои изобилуваат со големи колор фотографии се одвива една извонредна авантура, која ни ги разјаснува големите тајни на еволуцијата.

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce