Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Пепа се запознава со кралицата

Пепа се запознава со кралицата

Цена ден 89,00
Категорија: Сликовници
Едиција:
Димензии: 202/202 mm – 24 страници; брош повез

Хип, хип, ура! Кралицата ќе ја награди Госпоѓица Зајчица со посебен медал за нејзината работливост. Што ќе се случи кога Пепа и нејзините пријатели ќе одат во палатата да се сретнат со Нејзиното Височество?

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce