Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Најубавата љубовна приказна

Најубавата љубовна приказна

Стара цена ден 270,00
nopstyle.products.newprice ден 199,00
Категорија: Белетристика
Едиција:
Автор: Луси Робинсон
Димензии: 145/205mm – 401 страници; брош повез

Френ го прославува триесеттиот роденден и нејзиниот живот изгледа совршено... Некои среќни околност и овозможуваат да добие одлична работа, а нејзиното неверојатно згодно и талентирано момче Мајкл ја носи во хотелот Рич, додека во џебот му се наоѓа нешто што неодоливо потсетува на кутивче за прстен. Но нешто тргна наопаку... До крајот на вечерта, Френ плаче во својот кревет - сама и пијана од евтин алкохол додека во рацете стиска еден стар чорап на Мајкл. Со намера да открие како животот одненадеж и се претвори во кошмар, Френ ќе смисли совршен план: ќе живее осамено, ќе вознемирува целосен странец и повремената чашка со алкохол ќе ја замени со секојдневно опивање. Но, пријателите на Френ ќе и наметнат еден сосема поинаков план: ќе мора да излезе со осум мажи... Кога конечно ќе сфати дека нема друг избор, започнува најубавата љубовна приказна на сите времиња...

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce