Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Мини купохоличарка

Мини купохоличарка

Цена 199,00 ден
Категорија: Белетристика
Едиција: Купохоличарка
Автор: Софи Кинсела
Димензии: 100/200mm – 455 страници; брош повез

Беки Брендон (моминско презиме Блумвуд) мислеше дека мајчинството ќе биде шега и дека ќерката е остварување на сонот-доживотна партнерка за шопинг! Меѓутоа, не оди се како што очекуваше Беки - двегодишната Мини има особен приод кон купувањето.... Таа создава хаос на сите страни, од Херодс и Харви Никс до сопствената крштевка. Без потреба запира такси возило, омилениот збор и е "мое" , па дури нарачува и фирмирана стока преку интернет. Покрај сето останато, почнува голема финансиска криза. Сите мораат да го стегнат коланот- вклучувајќи ги и клиентките со кои соработува Беки као личен асистент за купување- а таа и Лук се уште живеат со нејзините родители. За на сите да им го поправи расположението, Беки одлучува да приреди голема роденденска забава за изненадување - без големи трошоци. Но дури тогаш се тргнува наопаку. Кој ќе заврши на "палавото скалило", кој ќе добие златна ѕвездичка и дали тајните желби на Беки ќе се исполнат?

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce