Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Магија
Цена 420,00 ден
Категорија: Белетристика
Автор: Ронда Бирн
Димензии: 135/210 mm-254 страници/брош повез

Третото продолжение на светскиот хит ТАЈНА (The secret). Во Магија, Ронда Бирн пред светот го окрива знаењето кое може да го смени сечиј живот. Така, на едно неверојатно 28-дневно патување, те учи како можеш тоа знаење да го применуваш во секојдневниот живот. Без оглед кој си, каде си, без оглед на моменталните услови во кои си, Магијата ќе ти го смени целиот живот!

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce