Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Дневникот на едно смотано девојче 3
Цена ден 250,00
Категорија: Белетристика/детски роман
Автор: Рејчел Рене Расел
Димензии: 140/202 mm -214 страници; брош повез

Во училиштето на Ники се одржува натпревар на таленти и Ники не може да дочека да започне со подготовките за танцување со нејзините БФФ, Клои и Зои, а со нејзините пејачки вештини да го импресионира Брендон, нејзиниот симпатија!
Но тогаш Ники дознава дека и нејзината вечна соперничка, Мекензи, исто така учествува на натпреварот и таа е предодредена да биде во центарот на вниманието.
Може ли смотаница како Ники да го прифати предизвикот на најпопуларната девојка во училиштето и да победи?

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce