Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Дневникот на едно смотано девојче 2

Дневникот на едно смотано девојче 2

Цена ден 250,00
Категорија: Белетристика / Романи за млади
Автор: Рејчел Рене Расел
Димензии: 140/202mm -300 страници; брош повез

Рецепт за катастрофа: 4 забави. Додади 2 пријателки и една симпатија. Подели со една лоша девојка што сака да ја УНИШТИ НИКИ. Добро измешај, стави ги дланките на очите, и врескај!

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce