Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Декорација со собни растенија

Декорација со собни растенија

Цена ден 179,00
Категорија: Прирачници
Едиција: Прирачници за цвеќиња
Димензии: 230/270mm - 47 страници, брош повез

Корисни совети за креирање градинарски амбиент во вашиот дом. Со помош на овој прирачник ќе научите како правилно да се одржат вашите терариуми во кој било период од годината. Запознајте и научете кои се адекватните растенија за секој агол од вашиот дом.

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce