Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Девојката од возот

Девојката од возот

Цена 270,00 ден
Категорија: Белетристика
Едиција:
Автор: Пола Хокинс
Димензии: 145/205mm – 289 страници; брош повез

Рејчел секој ден патува со истиот воз и поминува покрај куќата во која некогаш живеела, се потсетува на животот што неповратно го изгубила. Меѓу многуте удобни приградски куќи, погледот секогаш и се задржува на една во која живее среќна брачна двојка - двајца млади, убави и навидум среќно вљубени сопружници. Меѓутоа, реалноста е далеку од таа идеалична слика, а Рејчел набрзо ќе дознае што се крие зад затворените врати на совршениот дом.

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce