Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Бура на мечеви КНИГА 1

Бура на мечеви КНИГА 1

Цена 499,00 ден
Категорија: Белетристика
Едиција: Песна за мразот и оганот
Автор: Џорџ Р.Р.Мартин
Димензии: 145/205mm – 598 страници; брош повез

Бура на мечеви, третиот дел од чудесната сага Песна за мразот и за огнот, ремек-дело на современата епска фантастика, ја продолжува приказната почната во Игра на троновите и во брилијантното продолжение Судир на кралевите.

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce