Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Бес и караници

Бес и караници

Цена 84,00 ден
Категорија: Едукативни изданија
Едиција: Вредности - Градење на карактерот и на свеста
Димензии: 280/210 mm-21 страници /брош повез /илустрации во боја

Секој знае одвреме-навреме да се налути. Многу е важно да се контролира бесот за да не ги повредиме луѓето околу нас. Ви претставуваме еден уникатен начин како да се развие моралната свест кај детето со учење како да го контролира бесот и како да се воздржи од караници. Овие разнобојни, инспиративни и мотивациски приказни ќе го направат учењето забавно и ќе помогнат вашето дете да се развие во морална личност со добри вредности

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce