Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Бамби
Цена 65,00 ден
Категорија: Сликовници
Едиција: Во светот на бајките
Димензии: 280/210 mm-16 стр. /брош повез, илустрации во боја

Оваа едиција, ВО СВЕТОТ НА БАЈКИТЕ, е направена посебно за најмалите дечиња. Приказните се раскажани на едноставен и пријателски начин, а разнобојните илустрации го надополнуваат ова волшебно патување.

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce