Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Бамби
Цена 85,00 ден
Категорија: Сликовници
Едиција: Најомилени сказни / 3д книга
Димензии: 195/140mm-4 страници текст и 4 страници 3д картон сцена /тврд повез и картонски страници

Најубавите приказни со разнобојни илустрации во кои, сега, вашето дете може да ужива во 3Д. Црвенкапа, Пинокио и сите други познати ликови од приказните во ново издание, за да го задржи вниманието на вашите дечиња.

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce