Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Балерина
Цена 150,00 ден
Категорија: Меки книги
Едиција: Облици
Димензии: 120/195 mm – 10 страници, пена

Три книгички за нашите најмлади принцеза, балерина и каубои. Сликовници кои се посебни по стојата обработка, составени од 10 илустрирани страници со најразлични облици, секој лист изработен од пена.

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce