Најави се / Регистрирај се Кошничка (0)
Немате ставки во Вашата кошничка.
Слика на Ако не постои утре

Ако не постои утре

Цена 199,00 ден
Категорија: Белетристика
Автор: Гијом Мисо
Димензии: 100/200mm -360 страници; брош повез

Таа е неговото минато. Тој е нејзината иднина. Ема живее во Њујорк. Со триесет и две години, се уште е во потрага по вистинскиот. Метју живее во Бостон. Тој ја загуби својата сопруга во страшна несреќа, и сам се грижи за четиригодишната ќерка. Судбоносна средба во виртуелниот свет ќе ги доведе до фактот да поверуваат дека конечно ја пронашле среќата. Нетрпеливи да се запознаат, ќе се договорат да вечераат во еден мал италијански ресторан во Менхетен. На истиот ден во исто време, ги отвораат вратите на овој ресторан и се упатуваат на истата маса. Сепак, нивните патишта никогаш нема да се вкрстат. Дали е тоа игра на лаги? Производ на имагинацијата? Манипулација? Фатени во форма на реалност што не може да се сфати, Метју и Ема брзо сфаќаат дека ова не е само една пропуштена можност ...

© 2017 Топер ДОО. Сите права задржани.

Powered by nopCommerce | Developed by Pro nopCommerce